Tap That Job Team powered by SiSC

Vasilache Daria

Coordonator

Pană Larisa

Coordonator

Baciu Irina

Lider EDU

Antone Paula

Lider FR

Acatrinei Lavinia

Lider HR

Tutoș Cristina

Lider I&P

Oană Robert Alexandru

Lider IT

Arnăut Alexandru

Organizator

Cojan Vlad

Organizator

Roșu Mihai

Organizator

Săndulescu Daria

Organizator

Tofan Alexandrina

Organizator

Giurgică Marin Mădălin

Organizator

Martalogu Alexandru

Organizator

Niculae Cristian

Organizator

Popescu Paul

Organizator

Simionescu Corina

Organizator

Ștefan Toma

Organizator

Arhire Alexandra

Organizator

Bâltac Mihai Cristian

Organizator

Catana Mihnea

Organizator

Ciausescu Mircea

Organizator

Constantin Andreea Maria

Organizator

Dănilă Daniel-Marian

Organizator

Dita Alexandru

Organizator

Dumitrescu Vlad

Organizator

Greceanu Anamaria

Organizator

Hangu Armand

Organizator

Hristache Adelina

Organizator

Matei Adrian

Organizator

Mazilu Mircea-Alexandru

Organizator

Mitroi Daniela Monica

Organizator

Mocanu Robert

Organizator

Molnar Alexandra

Organizator

Munteanu Cristian

Organizator

Onoiu Bianca

Organizator

Oprea Diana

Organizator

Păunescu Gabriel Radu-Ioan

Organizator

Rece Cristian Dumitru

Organizator

Spunei Artur

Organizator

Ștefan Cosmin Adrian

Organizator

Ţîr Bogdan-Daniel

Organizator

Dumitru Ștefan

Organizator

Ghiță Ilaria

Organizator

Floroiu Gabriela

Organizator

Marin Iuliana

Organizator

Mândru Cristina

Organizator

Militaru Felicia

Organizator

Naie Maria Cătălina

Organizator

Răuță Evelina

Organizator

Tănăsoiu Corina

Organizator

Apostol Claudia

Organizator

Asan Denis

Organizator

Bejan-Gherasim Silviu

Organizator

Boicu Simona

Organizator

Bran Ionuț

Organizator

Ciobotaru Eliza

Organizator

Ciurlea Alexandra

Organizator

Damian Adelina

Organizator

Dumitrescu Ioana

Organizator

Frățilă Tania

Organizator

Gherghina Robert

Organizator

Ilinca Raluca

Organizator

Marinache Ruxandra

Organizator

Mirea Sebastian

Organizator

Ioana Țăranu

Organizator

Negrea Maria

Organizator

Pană Samuel

Organizator

Pătrașcu Iulian

Organizator

Pițu Miruna

Organizator

Pîrvu Laurențiu

Organizator

Roșca Andreea

Organizator

Sandu Cosmin Adrian

Organizator

Stemate Elena

Organizator

Voicu Andreea

Organizator

Bululete Bianca Maria

Organizator

Cristudor Amalia-Theodora

Organizator

Honciu Eduard-Marian

Organizator

Ionică Alexandru Marius

Organizator

Nițu Antonia-Elena

Organizator

Măgureanu Ștefan

Organizator

Andrei Tudor-Alexandru

Organizator

Aștilean Daria-Maria

Organizator

Brăgărea Theodor

Organizator

Bușe Bianca

Organizator

Buzagiu Andrei

Organizator

Călugăru Antonia

Organizator

Chirilă Loredana

Organizator

Cristescu Eduard

Organizator

Ioniță Miruna Maria

Organizator

Iancu Isabela

Organizator

Luca Horia

Organizator

Mihu Gloria

Organizator

Mitu Adrian

Organizator

Nicoară Antonia-Elena

Organizator

Niculiță Andrei

Organizator

Petre Ioana

Organizator

Popoiu Diana Gabriela

Organizator

Popoiu Raluca Mihaela

Organizator

Oprescu Cosmin

Organizator

Răilean Olesea

Organizator

Stănescu Ioana

Organizator

Tăbărana Iulia

Organizator

Vîrban Alexandra

Organizator

Chiscăneanu Răzvan

Organizator

Crețu Marius

Organizator

Enache Rareș

Organizator

Peia Simona

Organizator

Preda Ana

Organizator

Stanciu Teodor

Organizator

Avramescu Ioana

Organizator

Brănescu Estefania

Organizator

Ciocănea Mădălina

Organizator

Craciun Filip

Organizator

Dîrțu Maxim

Organizator

Găvan Andreea

Organizator

Incze Sarah

Organizator

Machidon Andrei

Organizator

Mănica Alexandra

Organizator

Mihai Bianca

Organizator

Porumbel Sandra

Organizator

Scarlat Antonio

Organizator

Staicu Cristina

Organizator

Teodorescu Ema

Organizator

Teodorescu Eros

Organizator

Cozma Crina

Organizator

Șaban Aysel

Organizator

Șandru Camelia

Organizator

Toma Vlad

Organizator

Anghelescu Roberta

Organizator

Bentz Theodor

Organizator

Chetran Erika

Organizator

Comînceanu Ioana

Organizator

Constantinescu Lavinia

Organizator

Dolhescu Daria

Organizator

Hînganu Iuliana

Organizator

Mihai Ioana

Organizator

Milea Roxana

Organizator

Moise Cosmina

Organizator

Radu Bianca

Organizator

Saghin Minodora

Organizator

Sima Andra

Organizator

Spînu Raluca

Organizator

Stan Andreea

Organizator

Tanislav Alin

Organizator

Tîrhoacă Radu

Organizator

Voaideș Teodora

Organizator

Popescu Simona

Președinte

Epurescu Alexandru

Secretar General

Sarafu Cosmin

Vicepreședinte Externe

Gologan Alexandra

Vicepreședinte Proiecte

Popîrlan Teodora

Vicepreședinte Relații Academice

Apostol Ana

Director Dep. Educațional

Tudosă Mara

Director Dep. Human Resources

Marin Cristiana

Director Dep. Imagine și Promovare

Matei Mărgineanu

Director Dep. Information Technology